政治家や選挙は、自由に投票し、積極的に参加民主主義、変更、オンライン投票の投票で
Devlet Bahçeli

Bahçeli'den 'suikast' yanıtı!

Devlet Bahçeli 46%

button ElectionsMeter.com

 

(DHA) -- Dün Adana Emniyet Müdürlüğü ekipleri, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye suikast planladığı öne sürülen Türk İntikam Birliği Teşkilatı Direniş Hareketi adlı örgüte yönelik 4 ilde operasyon gerçekleştirdi.

Ankara'da gazetecilerle buluşan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, güncel siyasi ve ekonomik günemi değerlendirdi ve suikast iddialarına yanıt verdi.

Erdoğan'ın sağlık durumu:
- Bir rahatsızlık sebebiyle belli bir süre Ankara'dan görevinin başından uzakta kalmış olan Sayın Başbakan'ın bugün mesaisine başlamış olması, bizi oldukça memnun etmiştir. Kendilerine sağlıklar diliyoruz. Hayırlı görevler diliyoruz.

Van'daki deprem:
- Van'da meydana gelen, milletimizin yüreğini yakan, çok sayıda vatandaşımızın Hakk'a yürüdüğü, çok sayıda vatandaşımızın yaralar aldığı depremin acısı devam etmektedir.

- Her ne kadar bütün siyasi partilerimiz gerekli alakayı göstererek, bütün milletimizin hangi coğrafi bölgede olursa olsun aynı duyarlılıkla Van'a el uzatmış olması yaraların sarılmasında önemli katkı sağlamıştır. Fakat kış şartlarının ağırlığı zannediyorum biraz daha hassasiyet gösterilmesi gereken bir süreç olarak karşımızda durmaktadır.§

...

 

 

15.12.2011

Tüm makaleyi okuyun: www.cnnturk.com

2011-12-28


amalia -
それ旗no spam

ElectionsMeterのテキストの内容に関して責任を負いません。いつもの著者を参照してください。すべてのテキストElectionsMeter上に公開され、著者とは、元のソースへの参照元の名前を含める必要があります。ユーザーは、著作権侵害の通知を義務付けられている。注意してサイトのポリシーをお読みください。

先頭の世論調査に: > Turkey > 政治家 > Devlet Bahçeli
 
load menu