政治家や選挙は、自由に投票し、積極的に参加民主主義、変更、オンライン投票の投票で
Ģirts Valdis Kristovskis

Ģirts Valdis Kristovskis: 'Vienotībai' kļūt par Valda Zatler

Ģirts Valdis Kristovskis 27%

Ģirts Valdis KristovskisKā viens no trim partiju apvienības VIENOTĪBAS līdzpriekšsēdētājiem esmu parakstījis mūsu kopīgo aicinājumu Valsts prezidentam Valdim Zatleram kļūt par apvienības, tagad jau topošās partijas, VIENOTĪBA vadošo politiķi šā gada augustā, vai pat vēl ātrāk.

 

Uzskatu, ka tas ir labākais iespējamais risinājums pēc Valsts prezidenta izšķirīgā soļa rosināt 10.Saeimu atlaišanu, kas patiesi satricināja sastāvējušos politikas ūdeņus.

 

Valdis Zatlers ir parādījis Valsts prezidenta sūtības patieso nozīmi – būt par valsts un tautas morāli ētisko, demokrātijas, tiesiskuma un drošības vērtību sargātāju. Ar šo savu soli viņš ir licis rūpīgāk izvērtēt mūsu valsts pastāvēšanas un attīstības izredzes ilgtermiņā, ko valdības locekļiem un Saeimas deputātiem ir bijis grūtāk izdarīt, jo viņu lēmumi bieži vien ir īstermiņa uzdevumu, krīzes akūto risinājumu ierobežoti. Domāju, ka tieši to apzinoties, V.Zatlers ir izšķīries par vienīgo loģisko soli – pašam turpināt un līdzdarboties šī lielā uzdevuma, nu jau var teikt – pienākuma – izpildē –nostiprināt valsts ilgtermiņa nākotni uz godīgiem pamatiem. Pazīstot mūsu prezidentu, esmu drošs, ka viņš no šī mērķa nekad neatkāpsies!

 

Foto: AFI

 

Lasīt vairāk: DELFI (19. jūnijs 2011)


martina -
それ旗no spam

ElectionsMeterのテキストの内容に関して責任を負いません。いつもの著者を参照してください。すべてのテキストElectionsMeter上に公開され、著者とは、元のソースへの参照元の名前を含める必要があります。ユーザーは、著作権侵害の通知を義務付けられている。注意してサイトのポリシーをお読みください。

先頭の世論調査に: > Latvia > 政治家 > Ģirts Valdis Kristovskis
 
load menu