政治家や選挙は、自由に投票し、積極的に参加民主主義、変更、オンライン投票の投票で
Michaela Marksová-Tominová

Ženy v čele ministerstva. K Marksové míří třetí náměstkyně

Michaela Marksová-Tominová 24%

button ElectionsMeter.com

 

PRAHA - Na ministerstvo práce a sociálních věcí míří další žena. Resort, který vede Michaela Marksová Tominová (ČSSD), se tak stane ministerstvem s největším zastoupením žen ve vedení. Jak nyní zjistil server Lidovky.cz, třetí náměstkyní by se mohla stát Jana Hanzlíková.

 

Hanzlíková pracuje jako sociální pedagožka, která se podle vlastních internetových stránek specializuje na systemickou terapii. Na ministerstvu má zastoupit hnutí ANO. Už v minulých dnech se náměstkyněmi staly Zuzana Jentsche Stöcklová a Iva Merhautová.

 

Hanzlíková se ovšem musí ještě sejít s ministryní práce Marksovou. Na otázku serveru Lidovky.cz, zda-li setkání není už pouze formalitou, opatrně odpovídá: "No samozřejmě, ale já o tom nebudu teď mluvit, já se s ministryní ještě nesetkala. Určitě bude výsledek znám do konce týdne,"

 

Hanzlíková zatím neví, co by mohla mít na ministerstvu na starosti. "Bude to předmětem jednání," tvrdí. Pro práci se však cítí kvalifikovaná. "Patnáct let jsem s pedagogikou a sociální prací působila v managementu. Není mi to zas tak vzdálené. V posled. ích letech jsem se hodně věnovala strategickým věcem," řekla Hanzlíková.

...

 

 

Autor: Jakub Zelenka

2014-03-11

Celý článek: www.lidovky.cz

2014-03-11


amalia -
それ旗no spam

ElectionsMeterのテキストの内容に関して責任を負いません。いつもの著者を参照してください。すべてのテキストElectionsMeter上に公開され、著者とは、元のソースへの参照元の名前を含める必要があります。ユーザーは、著作権侵害の通知を義務付けられている。注意してサイトのポリシーをお読みください。

先頭の世論調査に: > Czech Republic > 政治家 > Michaela Marksová-Tominová
 
load menu