政治家や選挙は、自由に投票し、積極的に参加民主主義、変更、オンライン投票の投票で
Namık Kemal Zeybek

Zeybek: Fransa'nın yaptığı yanına kalmamalı

Namık Kemal Zeybek 39%

button ElectionsMeter.com

 

DP Genel Başkanı Namık Kemal Zeybek, Fransa'nın Ermeni iddialarına kabul etmesine ilişkin, ''Oturmuş karar veriyor. Cehennemin dibine kadar versinler. Ne olacak yani." dedi ve ekledi:

 

Zeybek, Türkiye'de yaşanan olayları değerlendirmek amacıyla partisinin il başkanlığında düzenlenen basın toplantısında yaptığı konuşmada, bu günkü iktidarın kendisine ait bir politikası olmadığını söyledi.

Türkiye'nin 300 milyar doları aşan dış borcu bulunduğunu, siyasi yapısının da müflis durumda olduğunu kaydeden Zeybek, ülkenin adı konulmamış bir iflas yaşadığını ileri sürdü.

Zeybek, bütün bunların sonucu olarak da dış siyasette tam anlamıyla bir iflas yaşandığını belirterek, ''Kendisine yazdığı kitaplardan dolayı saygı duyduğumuz, kitaplarını da beğenerek okuduğumuz bilim adamı olarak da başarılı bulduğumuz Profesör Davutoğlu ne yazık ki, dış siyasette tam anlamıyla bir beceriksizlik örneği vermiş durumdadır. Sayın Davutoğlu, Dışişleri Bakanlığını beceremiyorsun. Kitap yazmakla bu iş olmuyor. Diplomasi dilini ve dünyada olup bitenlerin gerçek anlamını bilmen gerekir'' dedi.

...

 

 

28 Aralık 2011

Tüm makaleyi okuyun: www.telgrafturk.com

2011-12-29


amalia -
それ旗no spam

ElectionsMeterのテキストの内容に関して責任を負いません。いつもの著者を参照してください。すべてのテキストElectionsMeter上に公開され、著者とは、元のソースへの参照元の名前を含める必要があります。ユーザーは、著作権侵害の通知を義務付けられている。注意してサイトのポリシーをお読みください。

先頭の世論調査に: > Turkey > 政治家 > Namık Kemal Zeybek
 
load menu