政治家や選挙は、自由に投票し、積極的に参加民主主義、変更、オンライン投票の投票で
Politinė situacija Lietuvoje

Socialdemokratės aptarė politinę situaciją ir siūlė partijos

Politinė situacija Lietuvoje, satisfied 18%

 

...lyderiams imtis atsakomybės už šalies valdymą

 

Lietuvos socialdemokračių moterų sąjungos narės tradiciškai rinkosi į kiekvienais metais Palangoje vykstančią konferenciją-seminarą “Moteris ir savivalda”. Iš visos Lietuvos susirinkusias socialdemokrates savo parašytomis eilėmis pasveikino LSDP Palangos skyriaus pirmininkas Viktoras Pivrikas, įteikdamas LSDMS pirmininkei Birutei Vėsaitei puokštę gėlių. B.Vėsaitė sveikindama susirinkusias moteris, perdavė linkėjimus nuo partijos pirmininko Algirdo Butkevičiaus, kuris tikino, jog širdimi yra kartu su bičiulėmis.

prezidiumas.JPG

 

Apžvelgdama politinę situaciją Lietuvoje, Birutė Vėsaitė kalbėjo, kad ekonominė situacija Lietuvoje ir toliau blogėja, komunaliniai mokesčiai auga tragiškai, žmonės nebeišgali jų susimokėti. “Akivaizdu, kad konservatoriai jau pavargo valdyti valstybę, bet valdžios geruoju neatiduoda”, - ironizavo B.Vėsaitė. Pasak jos, politinių jėgų išsidėstymas yra patinėje situacijoje. Kai kurie partneriai, kaip pvz. Valinskas nėra patikimi, vieną dieną jie kartu, kitą jau nebe. “Lemtinga bus ateinanti savaitė, kai Seime bus svarstoma interpeliacija ministrui Eligijui Masiuliui”,- kalbėjo B.Vėsaitė, akcentuodama daug jo veiklos trūkumus, primindama Lietuvos pašto direktoriaus skandalingą istoriją bei begalinį ministro norą privatizuoti kelius, geležinkelius ir t.t. 

 

“Jeigu perimtumėme vadovavimą šaliai, darytume tą žymiai geriau nei konservatoriai, nes esame labiau patyrę, turime gerų patyrusių specialistų, vadovų, kuriuos šiuo metu negailestingai šluoja konservatoriai”, - kalbėjo B.Vėsaitė. Pasak politikės, specialistams išugdyti reikia ne vieno dešimtmečio. Dėl konservatorių kadrų „valymo“ politikos stringa ES lėšų įsisavinimas, nes naujai priimti žmonės nesugeba to daryti. “Valstybę reikia mokėti valdyti, o A.Kubilius bei jo ministrai nuolat sėdi Seime, dar nori pakeisti Seimo statutą, kad dar galėtų dalyvauti ir komiteto posėdžiuose, tai kas vadovauja Vyriausybei?”, - ironizavo B.Vėsaitė. Ji pripažino, kad ir socialdemokratai, subūrę valdančiąją koaliciją šiomis politinėmis aplinkybėmis, turėtų analogišką situaciją. Konservatoriai būtų labai stipri opozicija, tad kur kas geresnis kelias - pirmalaikiai rinkimai.

...

 

 

2010-05-10

Skaityti visą straipsnį: www .lsdp.lt

01.02.2011


Kira -
それ旗no spam

ElectionsMeterのテキストの内容に関して責任を負いません。いつもの著者を参照してください。すべてのテキストElectionsMeter上に公開され、著者とは、元のソースへの参照元の名前を含める必要があります。ユーザーは、著作権侵害の通知を義務付けられている。注意してサイトのポリシーをお読みください。

先頭の世論調査に: > Lithuania > イベント > Politinė situacija Lietuvoje
 
load menu