政治家や選挙は、自由に投票し、積極的に参加民主主義、変更、オンライン投票の投票で
Polskie partie polityczne

Rocznica w cieniu polityki

Polskie partie polityczne, PiS 52%

button ElectionsMeter.com

Ewa Kochanowska, wdowa po rzeczniku praw obywatelskich Januszu Kochanowskim, złożyła wczoraj w warszawskim Ratuszu list otwarty do prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz w sprawie organizacji obchodów II rocznicy katastrofy w Smoleńsku Fot. PAP/Andrzej HrechorowiczPO KATASTROFIE - Rządowa delegacja, na czele z ministrem kultury Bogdanem Zdrojewskim, uczestniczyć będzie w uroczystościach na miejscu katastrofy z 10 kwietnia 2010 r. Prezydent ograniczy udział do obchodów religijnych.

 

Prezydent Bronisław Komorowski w 2. rocznicę katastrofy smoleńskiej najpierw weźmie udział w mszy świętej w Katedrze Polowej Wojska Polskiego, a następnie w kaplicy w Pałacu Prezydenckim.

 

Na razie nie wiadomo, w jaki sposób pamięć ofiar katastrofy pod Smoleńskiem uczci premier Donald Tusk. Za to wiadomo, w jakich uroczystościach weźmie udział Jarosław Kaczyński, prezes PiS.

 

Politycy deklarują, że z ich strony upamiętnienie ofiar katastrofy sprzed dwóch lat nie będzie wykorzystywane do celów partyjnych. Problem w tym, że od blisko dwóch lat nic innego nie robią.

 

Fot.: Ewa Kochanowska, wdowa po rzeczniku praw obywatelskich Januszu Kochanowskim, złożyła wczoraj w warszawskim Ratuszu list otwarty do prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz w spr. wie organizacji obchodów II rocznicy katastrofy w Smoleńsku (PAP/Andrzej Hrechorowic)

 

Czytaj więcej: DZIENNIK POLSKI (05.04.2012)


martina -
それ旗no spam

ElectionsMeterのテキストの内容に関して責任を負いません。いつもの著者を参照してください。すべてのテキストElectionsMeter上に公開され、著者とは、元のソースへの参照元の名前を含める必要があります。ユーザーは、著作権侵害の通知を義務付けられている。注意してサイトのポリシーをお読みください。

先頭の世論調査に: > Poland > 選挙 > Polskie partie polityczne
 
load menu