政治家や選挙は、自由に投票し、積極的に参加民主主義、変更、オンライン投票の投票で
Richard Brabec

Brabec ruší tendry i externisty. Ještě nikdy jsem tolik nepracoval, říká

Richard Brabec 50%

button ElectionsMeter.com

 

Ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO) po svém nástupu zahájil razantní šetření. Zbavuje se externích pracovníků a ruší nevýhodné zakázky. Zatím nové vedení ministerstva odhalilo problematické smlouvy za 173,3 milionu korun. Rezort také narychlo čerpá miliardy z evropských fondů, letos totiž může přijít až o třináct miliard korun.

 

Po personálním zemětřesení, které se na rezortu životního prostředí konalo ihned po nástupu nového ministra, probíhají v současnosti audity a prověřování celého hospodaření. Brabec to řekl na tiskové konferenci, kde hodnotil svůj první měsíc ve funkci a představil kompletně proměněný tým náměstků.

 

"Každou korunu bychom měli obrátit třikrát a ucpat díry, kudy utíkají peníze ven," řekl Brabec a jako příklad připomenul kontroverzní tendr na propagační předměty v podobě spodního prádla s obrázkem bobra, který již nechal zrušit (více čtěte zde).

 

Dosud nové osazenstvo ministerstva objevilo 21 problematických smluv za 173,3 milionu korun. Nyní také prověřuje tendr na nákup výpočetní techniky za 37 milionů či uzavřená výběrová řízení na bezpečnostní služby či ekonomický informační systém.

...

 . /p>

Autor: Zdeňka Trachtová

10. března 2014

Přečtěte si celý článek: zpravy.idnes.cz

2014-03-11


amalia -
それ旗no spam

ElectionsMeterのテキストの内容に関して責任を負いません。いつもの著者を参照してください。すべてのテキストElectionsMeter上に公開され、著者とは、元のソースへの参照元の名前を含める必要があります。ユーザーは、著作権侵害の通知を義務付けられている。注意してサイトのポリシーをお読みください。

先頭の世論調査に: > Czech Republic > 政治家 > Richard Brabec
 
load menu