政治家や選挙は、自由に投票し、積極的に参加民主主義、変更、オンライン投票の投票で
Svatopluk Němeček

Co odpověděl Svatopluk Němeček

Svatopluk Němeček 30%

button ElectionsMeter.com

 

Kompletní odpovědi Svatopluka Němečka, které byly použity při přípravě textu.

 

Jaké jsou plánované náklady na stavbu vašeho rodinného domu v Čeladné? Čerpáte na nemovitost hypotéku?

Rodinný dům bude financován částí z rodinných úspor a z části formou hypotéčního úvěru. Celkové náklady na tuto stavbu budou dle uzavřené smlouvy plus náklady na nákup pozemku zhruba 10 milionů Kč. K dnešnímu dni, jsem již z úspor uhradil stavební práce v celkové ceně 5 milionů Kč. Mé osobní úspory k dnešnímu dni činí zhruba 750 000 Kč (finance na běžném účtu a účtu stavebního spoření), které budou na stavbu použity také. Smlouvu o hypotečním úvěru ve výši 3 miliony Kč jsem uzavřel 24. 1. 2014, tyto peníze použiji na jeho dokončení.

 


Z jakých zdrojů máte úspory ve výši 5 milionů? Můžete je doložit? Poskytnete nám své majetkové přiznání, které jste zaslal na ministerstvo zdravotnictví jako svému nadřízenému orgánu?

Nemám, co skrývat. Více než 11 let pracuji jako vrcholový manažer ve zdravotnictví. Tomu samozřejmě odpovídaly i mé příjmy. Moje manželka je špičkovou specialistkou v oblasti popáleninové medicíny.  Myslím, že je vcelku logické, že tyto naše příjmy za uvedené období s velkou rezervou bohatě postačují k financování výstavby rodinného domu. Připomínám jen, že v posledních dnech jsem rovněž zrealizoval dlouhodobě plánovaný hypoteční úvěr ve výši 3 miliony Kč. Má majetková přiznání jsou na příslušných institucích samozřejmě k dispozici. Asi však nevíte, že se zde neuvádí výše příjmů z hlavního zaměstnání. Ty jsou samozřejmě k dispozici v daňových přiznáních na příslušném finančním úřadě.

 

5 milionů + 750 tisíc a půjčka 3 miliony nedávají 10 milionů, z čeho budete hradit zbytek?

Na dokončení výstavby domu přispěje svými zb&yacu. e;vajícími úsporami (včetně stavebního spoření) i moje manželka.

...

 

 

29.1.2014

Přečtěte si více: aktualne.centrum.cz

2014-01-30


amalia -
それ旗no spam

ElectionsMeterのテキストの内容に関して責任を負いません。いつもの著者を参照してください。すべてのテキストElectionsMeter上に公開され、著者とは、元のソースへの参照元の名前を含める必要があります。ユーザーは、著作権侵害の通知を義務付けられている。注意してサイトのポリシーをお読みください。

先頭の世論調査に: > Czech Republic > 政治家 > Svatopluk Němeček
 
load menu