政治家や選挙は、自由に投票し、積極的に参加民主主義、変更、オンライン投票の投票で
Vladimír Franz

Avatar na Hrad! Franz získává denně tisíce stoupenců

Vladimír Franz 50%

button ElectionsMeter.com

Modrá jako modrá? Ne vždy (Zdroj: facebook - vladimirfranz.cz)Praha – Uplynulo jen pár dní, co byla oznámena kandidatura potetovaného umělce Vladimíra Franze na prezidenta. Přesto se za tak krátkou dobu stává z terče posměchu jedním z favoritů volby. Skupina, jež ho na sociální síti podporuje, má již přes 10 tisíc příznivců a jejich počet roste geometrickou řadou.

 

Franzova kandidatura si získala srdce nejen veřejnosti, ale také známých tváří. Svou podporu mu již vyjádřil herec a moderátor Tomáš Hanák. Skupina Vladimír Franz prezidentem zveřejnila jeho vyjádření: „To jméno mě před časem napadlo také. Obdiv, úcta, naprostý respekt - plus, samozřejmě, česká závist... Ale v tomhle případě bych byl na naši zemi pyšný: že dokáže být nepředpojatá - kdyby tu žilo 10 miliónů nevidomých, ale dobře slyšících, přišel by i důkaz, že se snad konečně měníme.”

 

Mezi další osobnosti podporující Franze patří advokátka Klára Samková. Ta ve své pražské kanceláři zřídila petiční místo, kde lidé mohou podepsat petiční archy pro kandidaturu potetovaného profesora. Takovýchto míst je již více než dvě desítky a přibývají další. Zajímavostí je, že petici můžete podepsat také na festivalech jako Brutal assault nebo Hořický filmový festival. Asi nejvýstižnějším petičním místem je tetovací salon v Opavě.

 

Autor: Lukáš Henzl 

 

Čtěte dále: eurozprávy.cz (3.8.2012) 


cici -
それ旗no spam

ElectionsMeterのテキストの内容に関して責任を負いません。いつもの著者を参照してください。すべてのテキストElectionsMeter上に公開され、著者とは、元のソースへの参照元の名前を含める必要があります。ユーザーは、著作権侵害の通知を義務付けられている。注意してサイトのポリシーをお読みください。

先頭の世論調査に: > Czech Republic > 政治家 > Vladimír Franz
 
load menu