政治家や選挙は、自由に投票し、積極的に参加民主主義、変更、オンライン投票の投票で
Vlastimil Picek

Česko má po čtvrt roce ministra obrany. Prezident ...

Vlastimil Picek 50%

button ElectionsMeter.com

Prezident Miloš Zeman jmenoval na Pražském hradě do funkce nového ministra obrany Vlastimila Picka (19. 3. 1983)... jmenoval Vlastimila Picka

 

Tříměsíční bezvládí na ministerstvu obrany je u konce. Prezident Miloš Zeman na Hradě jmenoval šéfem resortu Vlastimila Picka, dosavadního prvního náměstka. Vlastimil Picek je vůbec prvním ministrem, kterého nový prezident Miloš Zeman jmenoval. Prezident už včera řekl, že je s výběrem spokojen a že ho těší, že obranu povede právě Picek.

 

Prezident novému ministrovi popřál hodně úspěchů a řekl, že si ho váží jako odborníka, který zná problémy svého resortu. Podle Zemana nebylo vždy možné všechny ministry obrany, a to jak v pravicových, tak v levicových vládách, považovat právě za profesionály.

 

Premiérovi Petru Nečasovi Zeman pogratuloval k dobrému výběru nového šéfa resortu. Popřál mu také, aby měl v případě dalších personálních v&yacu. e;měn v kabinetu stejně tak šťastnou ruku.

 

Čtěte více: ZPRÁVY.ROZHLAS.CZ (19. března 2013)


Danda77 -
それ旗no spam

ElectionsMeterのテキストの内容に関して責任を負いません。いつもの著者を参照してください。すべてのテキストElectionsMeter上に公開され、著者とは、元のソースへの参照元の名前を含める必要があります。ユーザーは、著作権侵害の通知を義務付けられている。注意してサイトのポリシーをお読みください。

先頭の世論調査に: > Czech Republic > 政治家 > Vlastimil Picek
 
load menu